Výročí společnosti

14. 10. 2015

K dvouletému výročí změny vlastníka společnosti – firmy se zahraničním kapitálem, bychom Vás rádi seznámili s naší novou kompletní strategií společnosti.  Zrušili jsme naše veškeré pobočky a zvolili strategii jediné centrály v Praze, s tím, že jsme posílili divizi vymáhání .Vaše dlužníky v současné době navštěvuje 6 posádek, které pravidelně provádějí  výjezdy za dlužníky po celé ČR. Naši inkasní inspektoři se NEZDRŽUJÍ v kanceláři, ale pohybují se soustavně v terénu, mohou se tím věnovat pouze dlužníkovi a nezdržovat se kancelářskou agendou na kterou máme zvlášť proškolený tým.

seraf2015

Chtěli bychom Vás touto cestou seznámit s naším týmem z Pražské centrály. Z původního managementu zůstala ve společnosti pouze jednatelka, která působí ve firmě již 10 let a postupem let se vypracovala až na tuto pozici. Vypomáhá novému majiteli s chodem společnosti, stará se o chod a provádí veškeré změny vyjma kontaktu s novými klienty. Byla přijata, druhá jednatelka, která má na starosti chod obchodního oddělení a získávání nové klientely. S VIP klienty jedná osobně.

Na běžnou kancelářskou agendu máme minimální počet zaměstnanců, ale všechny s ekonomickým vzděláním. Tímto jsme snížili náklady a mohli jsme u některých pohledávek snížit provizi až o 3%

Dále jsme upravili kontakt  s dlužníky – v případě, že dlužník splácí a z nějakého důvodu přestane splácet, není upomínán telefonicky ani písemně jak je to obvyklé u mnoha jiných firem, ale jakmile je v prodlení se splátkou vyjíždí za dlužníkem naši dva pracovníci a snaží se vše uvést do pořádku.

Kritéria pro inkasní pracovníky jsou poměrně přísná, musí projít tzv. zaškolovací dobou, kdy jezdí s dvěma inkasními pracovníky, kteří pracují u společnosti již delší dobu.

P1170948

NEJSME ČLENY ŽÁDNÉHO KONZORCIA A INKASNÍCH AGENTUR!!! Nemáme zájem být jedni z mnoha, proto se snažíme být jiní – lepší než ostatní.