Kontaktujte nás, pomůžeme i vám
[]
1 Step 1
Jméno a příjmení:
Telefon:
Výše pohledávky:
Jméno dlužníka:
Vaše zpráva:
0 /
Previous
Next

Odkup pohledávek

penize3V případě, že vás bude kontaktovat zájemce – kupec, doporučujeme vám aby vše probíhalo v prostorách naší kanceláře, popř. u advokáta. Smlouvu s námi ukončete až po složení zálohy od případného kupujícího.

Specializujeme se na odkup pohledávek jak od fyzických, tak od právnických osob. Vzhledem k vysokému procentu úspěšnosti můžeme nabídnout výhodnou kupní ceny, která odpovídá současnému stavu pohledávky.

Odkupu pohledávek předchází jejich prověření, které zahrnuje:

  • historie vzniku pohledávky
  • prostudování souvisejících podkladů
  • návrh ceny, za kterou bude pohledávka odkoupena

Při získání informací, které jsou důležité pro rozhodnutí o stanovení ceny pro odkup pohledávek, preferujeme osobní kontakt s věřitelem. Po provedení výše uvedených kroků Vám nabídneme optimální kupní cenu, která může být předmětem dalšího obchodního jednání.

Při využívání praktických zkušeností z minulých let víme, že pouze důsledné jednání přímo s osobou dlužníka a ne s jeho právními zástupci (advokát, účetní a jiní zmocněnci) zaručí našim klientům služby vysokých kvalit. Naše firma nevybírá zálohy, jsme přímo závislí na konečném výsledku, každou pohledávku vymáháme, dokud nedosáhneme plného zaplacení celého dluhu včetně příslušenství.