Kontaktujte nás, pomůžeme i vám
[]
1 Step 1
Jméno a příjmení:
Telefon:
Výše pohledávky:
Jméno dlužníka:
Vaše zpráva:
0 /
Previous
Next

Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávekSpolečnost Vymáhání a odkup pohledávek s.r.o. vznikla přejmenováním společnosti Exekuční kancelář Praha, s.r.o. při změně vlastníka. Vymáháním a odkupem pohledávek se zabýváme již od roku 1996. Naší specializací je vymáhání pohledávek mimosoudní cestou prostřednictvím přímé komunikace s dlužníkem.

Vymáhání dluhů prostřednictvím soudů je časově náročné a zdlouhavé, je nutné zaplatit 5% soudní poplatek a předem náklady právního zástupce a ani po konečném pravomocného rozhodnutí soudu nemáte jistotu, že dojde ze strany dlužníka k úhradě jeho závazku. Všechno toto zařídíme za vás. Rychle, diskrétně a s mnohaletou zkušeností.

Je zbytečné zde popisovat, jak profesionální a důrazní jsme v této oblasti. Naše práce a výsledky mluví za nás. Ke každému klientovi máme individuální přístup a s každým se snažíme dohodnout tak, aby byli všichni spokojeni. Snad jen dodat to, že jsme jedna z mála společností, která je ochotna zprostředkovat dohodnu mezi stranami, i když pohledávka není  ničím podložena.

Nerozlišujeme, zda se jedná o právnickou či fyzickou osobu jak ze strany věřitele, tak dlužníka a nemáme žádnou spodní ani horní hranici částky předané k vymáhání.

Co je ale nejdůležitější, neplatíte u nás žádné vstupní poplatky, provizi, která se pohybuje od 15 – 50 % požadujeme až z vymožených prostředků.

Výše provize se stanoví již na počátku spolupráce při sepsání podkladů pro vymáhání a záleží na druhu, stavu a stáří pohledávky.
Provizi neplatí věřitel, ale snažíme se ji naúčtovat a vymáhat po dlužníkovi jako škodu, kterou způsobil a na kterou má věřitel právo.

Na rozdíl od ostatních firem nemáme mnoho poboček, kam se musí klienti dostavovat, ale, jak jsme již uvedli, sídlíme v Praze, odkud nám nečiní žádný problém kamkoliv přijet.

V rámci vymáhání pohledávek pro vás zajistíme

  • komunikaci s vámi či pověřeným pracovníkem vaší společnosti ve věci zajištění podkladů potřebných pro zahájení vymáhání pohledávky
  • osobní jednání s dlužníkem o úhradě jeho závazku, směřující k dodatečnému zajištění dluhu, sjednání splátkového kalendáře s rozhodčí doložkou.
  • v případě sjednané rozhodčí doložky soupis návrhu na vydání rozhodčího nálezu, tzv. žaloby a zastoupení v řízení před rozhodčím orgánem .
  • soupis návrhu na nařízení exekuce a zastoupení při jednání s exekutorem pověřeným vymáháním pohledávky
  • v případě dlouhodobější spolupráce poskytujeme poradenství při zpracování podkladů a postupů maximalizujících efektivnost a reálnou úspěšnost vymáhání vašich pohledávek

Veškeré výše uvedené kroky jsou z naší strany prováděny buď automaticky, na základě předem obecně sjednaného postupu, nebo po sjednaném předchozím odsouhlasení jednotlivých kroků z vaší strany.